Karlův most
250

Dimitrij Kadrnožka (1923)

Karlův most, 1986

litografie | 15 x 21 cm | sign. Kadrnožka 86 | 7/130 | rámováno

Soukromá sbírka Vídeň, Rakousko

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 600 Kč