Věž
251

Dimitrij Kadrnožka (1923)

Věž, 1986

litografie | 16 x 12,5 cm | sign. Kadrnožka 86 | E. A. | rámováno

Soukromá sbírka Vídeň, Rakousko

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč