Havana
256

Dimitrij Kadrnožka (1923)

Havana, 1987

litografie | 19,5 x 9 cm | sign. Kadrnožka 87 | E. A. | rámováno

Soukromá sbírka Vídeň, Rakousko

VYVOLÁVACÍ CENA: 100 Kč
VYDRAŽENO ZA: 310 Kč