Zátiší
007

František Vobecký (1902 - 1991)

Zátiší, 1958

akvarel a pastel na papíře | 27 x 20 cm | sign. Vobecký 58 | opatřeno razítkem pozůstalosti Františka Vobeckého | rámováno

Vystaveno: František Vobecký, č. kat. 48, Galerie Československý spisovatel, Praha, 1959

STARTING PRICE: 5 000 CZK

AUCTION SALE HIGHLIGHTS

AUCTION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 7. December 2014
1.30 pm

PRIVATE PREVIEW

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 2. December - Saturday 6. December 2014
10.00 am - 7.00 pm

FINE ART