Arcimboldo
014

Zdeněk Sklenář (1910 - 1986)

Arcimboldo, 1972

litografie | 46 x 35 cm | sign. Sklenář 1972 | aut. tisk | rámováno

STARTING PRICE: 20 000 CZK
SOLD FOR: 20 000 CZK

AUCTION SALE HIGHLIGHTS

AUCTION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 7. December 2014
1.30 pm

PRIVATE PREVIEW

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 2. December - Saturday 6. December 2014
10.00 am - 7.00 pm

FINE ART