Studie situace II.
085

Zdeněk Beran (1937 - 2014)

Studie situace II., 1976

suchá jehla | 65 x 48 cm | sign. Z. Beran 76 | přiložena fotografie autora s grafickým listem | rámováno

STARTING PRICE: 2 000 CZK
SOLD FOR: 2 700 CZK

AUCTION SALE HIGHLIGHTS

AUCTION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 7. December 2014
1.30 pm

PRIVATE PREVIEW

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 2. December - Saturday 6. December 2014
10.00 am - 7.00 pm

FINE ART