Organismy
020

Ota Janeček (1919 - 1996)

Organismy, 70. léta

olej na papíře | 20,8 x 41,7 cm | č. soupisu 8097 | rámováno

STARTING PRICE: 34 000 CZK

AUCTION SALE HIGHLIGHTS

ACTION TYPE

ONLINE
Sunday 6 October 2019
from 6 p.m.

EXHIBITION

NOVA SIN GALLERY
Voršilská 3, Prague 1
1.10. - 6.10. 2019
10 am - 7 pm

FINE ART