Krajina s červánky
121

Daisy Mrázková (1923)

Krajina s červánky, 1983

pastel na papíře, mírně poškozeno přehnutím | 40 x 60 cm | sign. vzadu Daisy Mrázková 83 | rámováno

STARTING PRICE: 2 000 CZK
SOLD FOR: 5 000 CZK

AUCTION SALE HIGHLIGHTS

ACTION TYPE

ONLINE
Sunday 6 October 2019
from 6 p.m.

EXHIBITION

NOVA SIN GALLERY
Voršilská 3, Prague 1
1.10. - 6.10. 2019
10 am - 7 pm

FINE ART