Skála
133

Jiří Brynda (1949)

Skála, 1992

kombinovaná technika na papíře | 110 x 45 cm | sign. Brynda 92 | rámováno

STARTING PRICE: 1 500 CZK

AUCTION SALE HIGHLIGHTS

ACTION TYPE

ONLINE
Sunday 6 October 2019
from 6 p.m.

EXHIBITION

NOVA SIN GALLERY
Voršilská 3, Prague 1
1.10. - 6.10. 2019
10 am - 7 pm

FINE ART