Stigma
233

Václav Malina (1950)

Stigma, 1995

litografie | 30,3 x 30,3 cm | sign. V. Malina 95 | 1/7 | rámováno

STARTING PRICE: 500 CZK
SOLD FOR: 1 200 CZK

AUCTION SALE HIGHLIGHTS

ACTION TYPE

ONLINE
Sunday 6 October 2019
from 6 p.m.

EXHIBITION

NOVA SIN GALLERY
Voršilská 3, Prague 1
1.10. - 6.10. 2019
10 am - 7 pm

FINE ART