Červený bag
036

Tomáš Bím (1946)

Červený bag, 2003

litografie | 48,5 × 38 cm | sign. Tomáš Bím 03, 5/80 | rámováno

STARTING PRICE: 2 000 Kč
SOLD FOR: 3 900 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p

FINE ART