Trhání ovoce
043

Jan Knap (1949)

Trhání ovoce, nedatováno

serigrafie | 69 × 50 cm | sign. Jan Knap, P. D. A.

STARTING PRICE: 5 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p

FINE ART