Kompozice
159

Jiří Balcar (1929 – 1968)

Kompozice, 60. léta

akvarel a tuš na papíře | 30 × 21,5 cm |
sign. Balcar | rámováno

STARTING PRICE: 5 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p

FINE ART