Pidižvík
167

Jiří Nepasický (1934 – 2016)

Pidižvík, 1995

kombinovaná technika na papíře | 89 × 62 cm | sign. Nepasický | rámováno

Jiří Nepasický, Obrazy, kresby,
Galerie MAG, Jablonec nad Nisou, 1995

STARTING PRICE: 8 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p

FINE ART