Turisté
344

Alena Anderlová (1977)

Turisté, 2015

olej na plátně | 60 × 70 cm | sign. Anderlová

STARTING PRICE: 16 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p

FINE ART