Figury v interiéru
346

David Říha (1979)

Figury v interiéru, 2004

olej na plátně | 74 × 60 cm | sign. David Říha 04

STARTING PRICE: 8 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p

FINE ART