Dívka s kočkou
347

Miloš Englberth (1974)

Dívka s kočkou, 2015

olej na plátně | 90 × 65 cm | sign. Englberth 2015

STARTING PRICE: 25 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p

FINE ART