Stínohra
350

Adolf Hoffmeister (1902 – 1973)

Stínohra, 1930

tuš na kartonu | 28 × 16 cm | sign. A. H. 30 | rámováno

Revue Art 4/2016, str. 74, Prague Auctions, Praha, 2016

STARTING PRICE: 15 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p

FINE ART