Noční chodec
351

František Hudeček (1909 – 1990)

Noční chodec, 1943

tuš na papíře | 20 × 14 cm | sign. Fr. Hudeček 43 | rámováno

Revue Art 4/2016, str. 75, Prague Auctions, Praha, 2016

STARTING PRICE: 9 000 Kč
SOLD FOR: 18 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p

FINE ART