Číšnice
072

František Tichý (1896 – 1961)

Číšnice, 1947

akvarel, tuš a tužka na papíře | 24 × 15 cm | sign. Tichý 47 | rámováno

STARTING PRICE: 8 000 Kč
SOLD FOR: 8 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p