Comedia dell Arte I.
073

František Tichý (1896 – 1961)

Comedia dell Arte I., 1962

suchá jehla | 29,5 × 39 cm |
sign. Tichý 62 | rámováno

STARTING PRICE: 15 000 Kč
SOLD FOR: 15 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p