<x
Dáma s chrtem
075

František Tichý (1896 – 1961)

Dáma s chrtem, 1947

litografie | 16,5 × 12 cm |
sign. Tichý 47 | rámováno

STARTING PRICE: 3 500 Kč
SOLD FOR: 4 000 Kč

ONLY SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 11. December 2016
1.30 pm

EXHIBITION

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Tuesday 6. December - Saturday 10. December 2016
10.00 am - 7.00 p