Dívka na břehu
864

Milada Mikulová (1926)

Dívka na břehu, nedatováno

kombinovaná technika na sololitu | 95 x 123 cm | na rubu opatřeno autorským štítkem | rámováno

STARTING PRICE: 11 000 CZK

AUCTION SALE HIGHLIGHTS

AUCTIONS

Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 7th December 2014 from 4.30 pm

EXHIBITION

Tuesday 2nd December - Saturday 6th December 2014
10.00 am - 7.00 pm

HOTEL PRAHA AND CESKA POJISTOVNA