Aleš Lamr (1943)

Kameny a stíny

Kameny a stíny, 1993

litografie | 59 × 38 cm

3 750 Kč
Červené ručičky

Červené ručičky, 1985

akvarel a tuš na papíře | 59 × 42 cm

15 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Monstrum

Monstrum, 1983

tuš na papíře | 24 × 18,2 cm

1 125 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Velikonoční dvojice

Velikonoční dvojice, 1996

litografie | 69,5 × 54 cm

3 750 Kč
Monstrum

Monstrum, 1983

tuš na papíře | 24 × 18,2 cm