Aleš Lamr (1943)

Velikonoční dvojice

Velikonoční dvojice, 1996

litografie | 69,5 × 54 cm

3 750 Kč
Monstrum

Monstrum, 1983

tuš na papíře | 24 × 18,2 cm

1 125 Kč
Trhlina

Trhlina, 1987

akvarel a tuš na papíře | 58,3 × 41 cm

10 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY