Boris Jirků (1955)

Saxofon

Saxofon, nedatováno

olej na plátně | 73 × 74 cm

28 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Saxofon

Saxofon, nedatováno

olej na plátně | 73 × 74 cm

26 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY