Boris Jirků (1955)

Z cyklu Kejklíři

Z cyklu Kejklíři, 1992

kvaš a tužka na papíře | 69 × 48 cm

6 250 Kč
Saxofon

Saxofon, nedatováno

olej na plátně | 73 × 74 cm

28 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Z cyklu Kejklíři

Z cyklu Kejklíři, 1992

5 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Saxofon

Saxofon, nedatováno

olej na plátně | 73 × 74 cm

26 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY