Eva Švestková (1945-2012)

Těžítko

Těžítko, 1971

sklo tvarované metodou odstředivého lití | 11,5 cm

1 875 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Váza 2 ks, miska a svícen

Váza 2 ks, miska a svícen, 1981

sklo čiré, foukané do formy, podjímané červeným opálem

3 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Stínidlo

Stínidlo, nedatováno

pastel, tužka a koláž na papíře | 36 × 30 cm

3 125 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Noční krajina

Noční krajina, nedatováno

olej na sololitu | 44 × 25, 5 cm

Zatmění

Zatmění, 1982

tuš a tužka na papíře | 50 × 40 cm

Váza

Váza, 80. léta

čiré sklo se zatavenou opalinovou spirálou a červeným dekorem na dně | v. 54 cm

3 125 Kč
Váza

Váza, 1987

čiré, foukané sklo s přehnutým horním okrajem, leptané a malované | v. 30,5 cm

Váza

Váza, kolem r. 1975

sklo čiré, foukané do formy, ručně malované | v. 17 cm

1 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Váza

Váza, 1970

sklo ambrové částečně podjímané opálem, foukané do formy | v. 18,5 cm