František Králík (1936)

Objekty

Objekty, 1989

akvarel a tuš na papíře | 52 × 35 cm

2 500 Kč
Modrá krajina

Modrá krajina, 2016

olej na plátně | 50 × 45 cm

8 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY