František Ronovský (
1929 – 2006)

Dáma

Dáma, 1947

olej na plátně | 71 × 54,5 cm

9 375 Kč
Čekání

Čekání, nedatováno

litografie | 37 × 48 cm

1 875 Kč | CHECK THE AVAILABILITY