Ivan Ouhel (1945)

Proměna

Proměna, 1995

litografie | 28,2 × 19 cm

1 125 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Vrstvy

Vrstvy, 1971

akvatinta, lept | 49 × 33 cm

3 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Kompozice

Kompozice, 2009

litografie | 28,6 x 43,3

625 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Plod

Plod, 2009

litografie | 28,3 x 43,4 cm

750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Letní krajina

Letní krajina, 2000

olej na plátně | 30 × 34,5 cm

17 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY