Jan Kubíček (1927 – 2013)

Dveře a dveře II.

Dveře a dveře II., 1978

vintage gelatin silver print | 28,9 × 19 cm

3 125 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Dveře a dveře III.

Dveře a dveře III., 1978

vintage gelatin silver print | 29,1 × 19 cm

Předměstí

Předměstí, 1951

tuš na papíře | 12,5 × 29 cm

1 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Výrobní závod

Výrobní závod, 1952

tuš na papíře | 21 × 15,5 cm

1 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Pohled z Rašínova nábřeží

Pohled z Rašínova nábřeží, 1957

tužka na papíře | 22,5 × 15,5 cm

1 875 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Rozdělené elementy

Rozdělené elementy, 1988 – 2007

serigrafie | 48 × 24 cm

15 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Rozdělené elementy

serigrafie | 48 × 24 cm

Elementy I.

Elementy I., 2003

tuš na papíře | 38,5 × 27 cm

17 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Elementy II.

Elementy II., 2003

tuš na papíře | 38,5 × 27 cm

Elementy III.

Elementy III., 2003

tuš na papíře | 38,5 × 27 cm

Elementy v rastru s navzájem protikladným řazením

Elementy v rastru s navzájem protikladným řazením, 1974

akryl na plátně | 65 × 65 cm

362 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Kavárna starých žen

Kavárna starých žen, 1959

suchá jehla | 24,3 × 32 cm

5 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Neznámé galaxie

Neznámé galaxie, 1961

dřevořez | 40 × 30 cm

7 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Desky II.

Desky II., 1965

monotyp | 31,7 × 27,5 cm

12 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Kompozice

Kompozice, 1965

monotyp | 57,5 × 35,5 cm

Figura

Figura, 1965

monotyp | 57,8 × 33 cm

Figura

Figura, 1961

dřevořez | 40 × 14 cm

Kompozice

Kompozice, 1961

akvarel a tuš na papíře | 22,5 × 30 cm

Kompozice

Kompozice, 1961

tuš na papíře | 25 × 35 cm

Figura

Figura, 1960

tuš na papíře | 59 × 46,5 cm

10 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Geometrická kompozice

Geometrická kompozice, 1974

serigrafie | 29 × 20 cm

6 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Struktury

Struktury, 1960

olej na desce | 47 × 28 cm

162 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY