Jan Vytiska (1985)

Tak hrál si s blátem…

Tak hrál si s blátem…, 2014

akryl na plátně | 120 x 185 cm

81 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Total Recall

Total Recall, 2012

akryl na plátně | 140 × 200 cm

87 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Gypsy Death And You

Gypsy Death And You, nedatováno

akryl na plátně | 131 × 186 cm

56 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Bosorka

Bosorka, 2013

akryl na plátně | 104 × 190 cm

50 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Čert a zmrdi

Čert a zmrdi, 2010

akryl na plátně | 110 × 200 cm

Bez názvu, nedatováno

akryl na plátně | 125 × 180 cm

Mozkožrout

Mozkožrout, 2009

olej na plátně | 110 × 140 cm

60 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY