Jan Vytiska (1985)

Bosorka

Bosorka, 2013

akryl na plátně | 104 × 190 cm

50 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Čert a zmrdi

Čert a zmrdi, 2010

akryl na plátně | 110 × 200 cm

56 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY

Bez názvu, nedatováno

akryl na plátně | 125 × 180 cm

81 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Mozkožrout

Mozkožrout, 2009

olej na plátně | 110 × 140 cm

60 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Chlupáč, koník a slivovica

Chlupáč, koník a slivovica, 2016

olej na plátně | 130 × 170 cm