Jaroslav Valečka (1972)

Jezero

Jezero, 2009

litografie | 37,5 × 54 cm

625 Kč
Běh

Běh, 2015

olej na plátně | 135 × 100 cm

75 000 Kč
Poloostrovy

Poloostrovy,

litografie | 15,1 x 20,9 cm

250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Hořící loď

Hořící loď, 2009

litografie | 18 x 28,8 cm

375 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Bílá noc

Bílá noc, 2009

litografie | 26,1 x 42,1 cm

500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Lampionová slavnost

Lampionová slavnost, 2009

litografie | 32,1 x 52,9 cm

625 Kč | CHECK THE AVAILABILITY