Jindřiška Radová (1925)

Malý reliéf

Malý reliéf, 60.–70. léta

glazovaná keramika | ø 7,5 cm

1 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Plastika

Plastika, 60. – 70. léta

glazovaný porcelán | v. 18,5 cm

7 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Boué, váza

Boué, váza, nedatováno

glazovaný a zlacený porcelán | v. 22 cm

4 375 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Objekt

Objekt, nedatováno

glazovaný porcelán | v. 13 cm

5 625 Kč | CHECK THE AVAILABILITY