Jiří Načeradský (1939 – 2014)

Pozorování prostoru

Pozorování prostoru, 1983

tuš na papíře | 39,5 × 30,5 cm

1 875 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Rodina

Rodina, 70. léta

akvarel a tuš na papíře | 37 × 30 cm

7 500 Kč
Geometrická žena

Geometrická žena, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 42 × 59,5 cm

3 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Čtyři ženy – pozice

Čtyři ženy – pozice, 2009

tuš na papíře | 56 × 74 cm

4 625 Kč
Venuše

Venuše, nedatováno

akvarel a pastel na papíře | 32 × 44,7 cm

7 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Kudlanka zlatá

Kudlanka zlatá, 2008

olej na plátně | 54 × 73 cm

31 250 Kč
Nebezpečné pnutí

Nebezpečné pnutí, 2007

akvarel a tuš na papíře | 29,6 × 41,9 cm

Milé setkání

Milé setkání, 2009

tuš na papíře, oboustranné | 55,5 × 75,5 cm

6 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Muž

Muž, 2005

olej na plátně | 73 × 102 cm

48 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Sprostocviky

Sprostocviky, 1979 – 1980

kombinovaná technika na papíře | 50 × 43 cm

15 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Muž

Muž, nedatováno

akvarel a tuš na papíře | 29,5 × 21 cm

2 500 Kč
Ženský výboj

Ženský výboj, konec 70. let

akvarel, běloba a tuš na papíře | 26 × 21 cm

5 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Ňadroidka

Ňadroidka, konec 70. let

akvarel, běloba a tuš na papíře | 28,5 × 20 cm

Macanda

Macanda, 2011

tuš na papíře | 49,5 × 69,7 cm

Na útěku

Na útěku, 2011

Mužská a ženská energie

Mužská a ženská energie, nedatováno

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 21 × 29,5 cm

2 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Mexičanka

Mexičanka, 2010

olej na plátně | 27 × 35 cm

18 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Jaro v zámecké oboře

Jaro v zámecké oboře, 2010

olej na plátně | 75 × 100 cm

46 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Sprostocviky

Sprostocviky, 1979–1980

10 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Učitelky sexu

Učitelky sexu, 2006

tuš na papíře | 42 × 59,5 cm

3 750 Kč
Kuřák

Kuřák, 2004

olej na plátně | 30 × 30 cm

21 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Muž

Muž, 2003

kombinovaná technika na plátně | 51 × 70 cm

20 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Kudlanka

Kudlanka, 2010

olej na plátně | 54 × 65 cm

31 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Nadvláda žen

Nadvláda žen, 1997

olej na plátně | 70 × 95 cm

22 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Žena v mé hlavě

Žena v mé hlavě, 2005

olej na plátně | 46 × 32 cm

Tlusťoška

Tlusťoška, 1999

olej na plátně | 20 × 27 cm

16 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Odpuštění

Odpuštění, 2006

olej na plátně | 40 × 60 cm

Autoportrét

Autoportrét, 2006

olej na plátně | 90 × 90 cm

40 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Černá kudlanka na stříbrné

Černá kudlanka na stříbrné, 2009

litografie | 34,6 x 48,7 cm

375 Kč
Stříbrná kudlanka na bílé

Stříbrná kudlanka na bílé, 2009

litografie | 34,6 x 48,7 cm

375 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Odpočívající černá kudlanka na stříbrné

Odpočívající černá kudlanka na stříbrné, 2009

litografie | 34,6 x 48,7 cm

375 Kč
Odpočívající stříbrná kudlanka na bílé

Odpočívající stříbrná kudlanka na bílé, 2009

litografie | 34,6 x 48,7 cm

375 Kč
Kořist

Kořist, 2010

litografie | 31,6 x 42,3 cm

1 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Osvícení

Osvícení, 2009

litografie | 55,5 ×  81 cm

Disputace

Disputace, 2010

litografie | 56,5 × 73 cm

Odpočinek dvojice

Odpočinek dvojice, 2007

akvarel, tuš a tužka na papíře, oboustranné | 50 × 64,7 cm

Studie v prostoru

Studie v prostoru, 1999

akvarel a křída na papíře, oboustranné | 41 × 29,5 cm

Předehra

Předehra, 2004

kombinovaná technika na papíře | 31,8 × 23,8 cm

Úkrok

Úkrok, 2000

kombinovaná technika na papíře, oboustranné | 69,8 × 49,7 cm

8 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Muž a žena

Muž a žena, 1989

akvarel a tuš na papíře | 41,8 × 29,5 cm

Venuše

Venuše, 2013

olej na plátně | 65 × 81 cm

33 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY