Josef Jíra (1929 – 2005)

Nádraží – Malá Skála

Nádraží – Malá Skála, 1958

olej na plátně | 51 × 64 cm

75 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Náhon u mlejna

Náhon u mlejna, 1955

olej na plátně | 40 × 55 cm

68 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Člověk a kůň

Člověk a kůň, 1988

litografie | 25 × 30 cm

6 875 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Krajina

Krajina, 1959

olej na plátně | 40 × 50 cm

45 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Jablonec nad Nisou

Jablonec nad Nisou, 1959

akvarel, kvaš a tuš na papíře | 39 × 55 cm

20 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Náhon na Jizeře

Náhon na Jizeře, 1957

olej na sololitu | 48 × 64 cm

60 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Hrobka

Hrobka, 1993

lept | 21 × 14 cm

2 125 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Dívka s koněm

Dívka s koněm, 1991

lept | 19,5 × 15,5 cm

2 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Akt

Akt, 1957

pastel na papíře | 62 × 43 cm

28 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Město

Město, 1957

olej na plátně | 42 × 49 cm

Útěk do Egypta

Útěk do Egypta, 1993

lept | 39,5 × 32,7 cm

10 625 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
V manéži

V manéži, 1999

suchá jehla, lept, kolorováno | 13,3 × 10,7 cm

Útěk do Egypta

Útěk do Egypta, 1993

suchá jehla, lept | 39,5 × 32,7 cm

10 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Pohlazení

Pohlazení, nedatováno

suchá jehla, lept, kolorováno | 11,9 × 9,2 cm

Náhrobek

Náhrobek, 1993

suchá jehla, lept | 19,9 × 14 cm

List ze Šternberka

List ze Šternberka, 1980

suchá jehla, lept, kolorováno | 43,5 × 33,3 cm

15 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY