Maxmilian Švabinský (1873 - 1962)

Josef Mánes

Josef Mánes, 1917

dřevoryt, poškozeno | 44,5 x 30,5 cm

625 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Dcera Zuzana

Dcera Zuzana

litografie | 34,5 x 22,5 cm

375 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Slavnost stých narozenin Josefa Mánesa

Slavnost stých narozenin Josefa Mánesa, 1920

lept | 23 x 15 cm

875 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Josef Mánes

Josef Mánes, 1920

dřevoryt | 28,5 x 19 cm

Déšť

Déšť

lept, mírně poškozeno | 12 x 15,5 cm