Michael Rittstein (1949)

Sukýnka z vlčích máků

Sukýnka z vlčích máků, 1994

kombinovaná technika na sololitu | 150 × 185 cm

225 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Snacha, tchýně, babička

Snacha, tchýně, babička, 1975

olej na desce | 120,5 × 140,3 cm

175 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Sukně

Sukně, 1996

litografie | 64,5 x 49 cm

1 875 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Telata ve výběhu

Telata ve výběhu, 1973

olej na plátně | 100 × 120 cm

137 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Muž, žena a puntíky

Muž, žena a puntíky, 1995

akvarel a pastel na papíře | 62 x 48 cm

22 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Potápěč a ryby

Potápěč a ryby, 2011

litografie | 48 x 71 cm

3 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Mordyjé Klatovy

Mordyjé Klatovy, 1973

olej na desce, retuše odpadlých kousků barvy | 122,5 × 150 cm

Sukýnka z vlčích máků

Sukýnka z vlčích máků, 1994