Petr Veselý (1953)

Rouška

Rouška, 2006

olej, akryl a email na sololitu | 84,5 × 114,2 cm

90 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Stůl

Stůl, 1997

olej na sololitu | 54,5 × 109 cm

78 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Lavice

Lavice, 1998

akryl a olej na sololitu | 42,5 x 57 cm

55 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Bílé dveře II.

Bílé dveře II., 2016

email na sololitu | 175,5 × 91,5 cm

137 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY

Bez názvu, 2005

email na dřevotřísce | 30 x 40 cm

37 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Kýbl s hadrem

Kýbl s hadrem, 2013

olej na plátně | 45 x 55 cm

43 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Konfigurace č. 6

Konfigurace č. 6, 2013

olej na sololitu | 54 x 41 cm