Petr Veselý (1953)

Dvojice

Dvojice, 1998

olej na plátně | 80 × 100 cm

81 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Kýbl s hadrem

Kýbl s hadrem, 2013

olej na plátně | 45 × 55 cm

43 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Rouška

Rouška, 2006

olej, akryl a email na sololitu | 84,5 × 114,2 cm

90 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY