Václav Stratil (1950)

Vnitřní pnutí

Vnitřní pnutí, 1978

akvarel, pastel a tuš na papíře | 29 × 41,5 cm

10 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Liška

Liška, 1998

kombinovaná technika na desce | 118 × 205 cm

162 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Vzpomínky

Vzpomínky, nedatováno

tuš na papíře | 28 × 20 cm

6 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Studie prostoru

Studie prostoru, nedatováno

tuš a koláž na kartonu | 68 × 48 cm

15 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Stavba

Stavba, nedatováno

koláž na kartonu | 68 × 48 cm

Ach..

Ach.., nedatováno

tuš a koláž na kartonu | 48 × 68 cm

Nebe ozářené…

Nebe ozářené…, nedatováno

pastel, fix a koláž na papíře | 42 × 59,5 cm

12 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Krystal v krajině

Krystal v krajině, nedatováno

akvarel, tuš a koláž na kartonu | 48 × 68 cm

Abstrachce

Abstrachce, nedatováno

Červená liška

Červená liška, nedatováno

Temná vize

Temná vize, nedatováno

tuš a koláž na papíře | 43 × 45 cm

11 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Kompozice

Kompozice, nedatováno

tuš na papíře | 28 × 20 cm

3 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY