Vladimír Komárek (1928 – 2002)

Kytice v okně

Kytice v okně, nedatováno

dřevoryt | 27,5 × 14,5 cm

625 Kč
Za oknem

Za oknem, nedatováno

dřevoryt | 27,5 × 14,5 cm

625 Kč
Žebřík, Zátiší s kabátem, 2 ks

Žebřík, Zátiší s kabátem, 2 ks, nedatováno

dřevoryt, lept | 28,3 × 9,6 cm, 22,5 × 12 cm

1 500 Kč
V jesličkách

V jesličkách, nedatováno

lept | 22,4 × 19,8 cm

625 Kč
Dívka

Dívka, 1996

lept | 22,5 × 14,9 cm

1 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Zátiší

Zátiší, nedatováno

dřevoryt | 16,4 × 29,6 cm

Bez názvu, 60. léta

olej na plátně | 60 × 80 cm

100 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Anděl

Anděl, 1989

olej na plátně | 55 × 35 cm

50 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Dívka

Dívka, 1996

lept | 22,5 × 14,9 cm

Zátiší s květinami

Zátiší s květinami, nedatováno

dřevořez | 25 × 15 cm

1 000 Kč
Dívka s ptákem

Dívka s ptákem, nedatováno

lept | 22,5 × 14,9 cm

Dívka s knihou

Dívka s knihou, nedatováno

dřevořez | 30,2 × 15,7 cm

1 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Čtenář

Čtenář, nedatováno

dřevořez | 14,7 × 27 cm

625 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Pohled do zahrady I.

Pohled do zahrady I., 1998

tužka na papíře | 21 × 23 cm

1 250 Kč
Dvojice

Dvojice, 2002

tužka na papíře | 20,4 × 10,7 cm

Bez názvu, 1994

dřevoryt | 35 × 24 cm

2 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY