Vladimír Komárek (1928 – 2002)

Anděl

Anděl, 1989

olej na plátně | 55 × 35 cm

50 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Dívka

Dívka, 1996

lept | 22,5 × 14,9 cm

1 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Dívka s ptákem

Dívka s ptákem, nedatováno

lept | 22,5 × 14,9 cm

Dívka s knihou

Dívka s knihou, nedatováno

dřevořez | 30,2 × 15,7 cm

1 250 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Čtenář

Čtenář, nedatováno

dřevořez | 14,7 × 27 cm

625 Kč | CHECK THE AVAILABILITY

Bez názvu, 1994

dřevoryt | 35 × 24 cm

2 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Křížová cesta

Křížová cesta, nedatováno

suchá jehla, lept, 14 ks | 36 × 19,8 cm

17 500 Kč
Něha

Něha, nedatováno

suchá jehla, lept | 22,4 × 14,8 cm

1 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Krajina

Krajina, 1963

olej na kartonu | 43,2 × 49 cm

32 500 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Zátiší s květinami a pohárem

Zátiší s květinami a pohárem,

dřevoryt | 19 x 15,5 cm

125 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Čas zrození a vykopání

Čas zrození a vykopání, 1975

suchá jehla | 28 x 27,5 cm

Nic lepší než veselení

Nic lepší než veselení, 1975

suchá jehla | 28 x 27,5 cm

1 875 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Bílé roucho

Bílé roucho, 1975

suchá jehla | 28 x 27,5 cm

Moudrost je silná

Moudrost je silná, 1975

suchá jehla | 28 x 27,5 cm

Čas mlčení a objímání

Čas mlčení a objímání, 1975

suchá jehla | 28 x 27,5 cm

Ptáci

Ptáci

linoryt | 15,3 x 31,5 cm

Hrozny

Hrozny

dřevoryt | 21 x 30,5 cm

375 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Otec a syn

Otec a syn

lept | 29,5 x 20 cm

Židle

Židle

litografie | 20,7 x 13,7 cm

Talíře

Talíře, 1998

olej na desce | 75 x 61 cm

75 000 Kč | CHECK THE AVAILABILITY
Muž s flétnou

Muž s flétnou, nedatováno

litografie | 21 x 37 cm

Jákobův žebřík

Jákobův žebřík, 1999

olej na plátně | 130 × 70 cm

93 750 Kč | CHECK THE AVAILABILITY