Sedící dívka
147

Antonín Procházka (1882 – 1945)

Sedící dívka

tuš na kartonu | 31 × 23,4 cm | sign. AP | rámováno

STARTING PRICE: 9 500 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART