x
Ptáci odhání šitana
109

Chombo

Ptáci odhání šitana, 80. léta 20. století

Tanzánie, kmen Makua, email na sololitu | 58,5 × 58 cm | sign. by Chombo | rámováno

PROVENIENCE
Získáno v 80. letech přímo od autora, zakládající člen skupiny Tinga Tinga, kmen Makua, Tanzánie.

STARTING PRICE: 13 000 CZK