x
Rituální tanec Masajů
113

Michael B. Roberts

Rituální tanec Masajů, 80. léta 20. století

Tanzánie, malba batiky | 80 × 95 cm | sign. Michael B. Roberts | rámováno

PROVENIENCE
Získáno v 80. letech, Tanzánie.

STARTING PRICE: 14 000 CZK