Dámské účesy
102

Dámské účesy, poč. 80. let 20. století

Tanzánie, kmen Makonde, soubor ručních řezeb do ebenu | 20 × 35,8 × 24,5 cm

PROVENIENCE
Získáno v 80. letech od řezbářů kmene Makonde, Tanzánie.

Modern Makonde Art, plastika znázorňující účesy afrických žen, dámský kadeřnický salón v Dar-es-salaam.

STARTING PRICE: 9 000 CZK
SOLD FOR: 9 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART