Hlava Masaje
104

Hlava Masaje, poč. 80. let 20. století

Tanzánie, kmen Makonde, leštěná řezba do ebenového dřeva | v. 47 cm

PROVENIENCE
Získáno v 80. letech od řezbářů kmene Makonde, Tanzánie.

Modern Makonde Art, řezba znázorňující člena kmene Masajů.

STARTING PRICE: 8 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART