Antilopa a ptáci
111

Omary Adam Allyy (1956)

Antilopa a ptáci, 1989

Tanzánie, kmen Makua, email na sololitu | 59 × 60 cm | sign. O. A. Allyy 1989 | rámováno

PROVENIENCE
Získáno v 80. letech přímo od autora, zakládající člen skupiny Tinga Tinga, kmen Makua, Tanzánie.

STARTING PRICE: 12 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART