Tanzánie, malba batiky | 51,5 × 70 cm | sign. Ole Micky super original 91 | rámováno
PROVENIENCE
Získáno v 80. letech, Tanzánie.
STARTING PRICE: 12 000 CZK
SOUHVĚZDÍ, 2024, olej, plátno, 85 x 65 cm
Price: 41 250 CZK
BEZ NÁZVU, 2006, akryl, plátno, 200 x 140 cm
Price: 97 500 CZK
PAPRIKY, 1946, olej, plátno, 25 x 36 cm
Price: 162 500 CZK
KUKLY, 1977, olej na desce, 52 x 61 cm
Price: 31 250 CZK
Z CYKLU BABÍ LÉTO, 1994, akryl, plátno, 100 x 80 cm
Price: 150 000 CZK
T, 1969, patinované dřevo, v. 37,5 cm
Price: 91 250 CZK
KOMÁR, 2013, asamblaž, 42 x 44 x 69 cm
Price: 98 750 CZK
Voršilská 3, 110 00 Prague 1
Sunday 9 December 2018
from 6 pm
Tuesday 4 December - Sunday 9 December 2018
10 am - 7 pm
Tanzánie, kmen Makonde, leštěná řezba do ebenového dřeva | 16 × 50,5 cm
STARTING PRICE: 11 000 Kč
102Tanzánie, kmen Makonde, soubor ručních řezeb do ebenu | 20 × 35,8 × 24,5 cm
STARTING PRICE: 9 000 Kč
SOLD FOR: 9 000 CZK
Tanzánie, kmen Makonde, leštěná řezba do ebenového dřeva | 91 × 23 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč
Tanzánie, kmen Makonde, leštěná řezba do ebenového dřeva | v. 47 cm
STARTING PRICE: 8 000 Kč
105Tanzánie, kmen Makonde, leštěná řezba do ebenového dřeva se zachovanou barevnou strukturou kmene | 26,5 × 16,5 cm
STARTING PRICE: 9 000 Kč
106Demokratická republika Kongo, kmen Songyové, patinovaná řezba do dřeva | v. 37,5 × 19,3 cm
STARTING PRICE: 17 000 Kč
Demokratická republika Kongo, kmen Legové, reliéfní řezba do dřeva s patinou ze světlé hlinky | 24 × 12,5 cm
STARTING PRICE: 14 000 Kč
108Tanzánie, kmen Makua, email na sololitu | 61 × 61 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
109Tanzánie, kmen Makua, email na sololitu | 58,5 × 58 cm
STARTING PRICE: 13 000 Kč
Tanzánie, kmen Makua, email na sololitu | 57,2 × 57,2 cm
STARTING PRICE: 15 000 Kč
111Tanzánie, kmen Makua, email na sololitu | 59 × 60 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
112Tanzánie, malba batiky | 51,5 × 70 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
Tanzánie, malba batiky | 80 × 95 cm
STARTING PRICE: 14 000 Kč
114Tanzánie, olej na plátně | 68,5 × 118 cm
STARTING PRICE: 12 000 Kč
115Tanzánie, malba batiky | 54,8 × 71,8 cm
STARTING PRICE: 10 000 Kč