Soumrak u jezera Tanganika
114

Massinet Didy

Soumrak u jezera Tanganika, 1985

Tanzánie, olej na plátně | 68,5 × 118 cm | sign. Massinet Didi 1985 | rámováno

PROVENIENCE
Získáno v 80. letech, Tanzánie.

STARTING PRICE: 12 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART