<x
Africká vesnice
115

Bajzis

Africká vesnice, 1981

Tanzánie, malba batiky | 54,8 × 71,8 cm | sign. Bajzis 1981 | rámováno

PROVENIENCE
Získáno v 80. letech, Tanzánie.

STARTING PRICE: 10 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART