Plastika
141

Jiří Pačínek (1972)

Plastika, 2011

hutně tvarované sklo s nálepy, mírně poškozeno | v. 64 cm | sign. Jiří Pačínek 2011

STARTING PRICE: 14 000 CZK

COLLECTOR: ASIATIC, TRIBAL ART, GLASS AND FINE ART